20 шілде 2018 18:49

"Еңкілдеп жылап бара жатты" - Куәгер Денис Тенді өлтірді деген күдіктіні видеоға түсіріп алған

ПОДЕЛИТЬСЯ

Бизнесмен Қайрат Құдайберген Алматыда Денис Тенді өлтірді деген күдіктіні көріп, ер адамды сипаттап берді, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі.


Бизнесмен Қайрат Құдайберген Алматыда Денис Тенді өлтірді деген күдіктіні көріп, ер адамды сипаттап берді, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі.

"Бүгін 11.30-да досымды ертіп, Денис Тенге шабуыл жасалған жерге гүл қою үшін келдім. Дұға оқып, бір минут үнсіздік сақтағаннан кейін қайтуға бел будық, осы кезде көптеген полицей мен прокурорлың Денисті өлтірген ер адамды алып бара жатқанын көрдік", - деп жазды ол Instagram желісінде. 

Ол қылмыс орнына гүл қою үшін келген адамдардың күдіктіге айғайлап, қарғап-сілегенін айтты.

"Қаныпезер А4 форматындағы қағазбен бетін жауып, жылап бара жатты... Тергеуші оқиғаның қалай болғанын сұрап жатты, қаныпезер жауап берді, үндегісі келмегендей. Милицияда жұмыс істегенде нағыз баскесерлер мен рецидивистерді көргенмін. Бұл жігіт болса ап-арық, ұсақ ұры. Қолына пышақ алғанда ойында не болғанын білмеймін, бірақ дарынды адамды өлтіруді ойламағаны анық. Бірақ қылмыс жасалды және ол қатаң жазалануы тиіс", - деді Қайрат Құдайберген.

Еске салайық, кеше, 19 шілдеде Алматыда белгісіз біреулер Денис Тенді пышақтап кеткен болатын. Оқиға шамамен 15.00-де Құрманғазы мен Байсейітова көшелерінің қиылысында болған. Кейін қалалық ІІД өкілдері Денис Тенге автоұрылар шабуыл жасағанын мәлімдеді. Сөйтсек, спортшы ұрылардың үстінен түскен болып шықты. Жанжал кезінде спортшының аяғына пышақ тиіп, көп қан жоғалтқан. Ол ауруханада көз жұмды.

 

Сегодня в 11.30 с другом приехали возложить цветы на место трагедии с Денисом Теном. После молитвы и минуты молчания, мы уже хотели уехать, как вдруг увидели огромное количество полицейских, прокуроров и...убийцу Дениса в наручниках, в окружение отряда СОБР. Его привезли на место преступления (листайте вправо, чтобы увидеть видео). Люди, которые приехали также возложить цветы, в сердцах и от горя кричали: "Убийца!", "Да, чтобы ты сдох!", "Как тебя носит земля!". Убийца шел и плакал прикрывая лицо листом бумаги формата А4... Следователь спрашивал все в деталях, убийца отвечал, хотя хотел просто молчать. Работая в милиции я видел настоящих убийц и грабителей рецидивистов. Этот же парень худощавого телосложения был мелким вором. Я не знаю о чем он думал занося нож, но мне кажется точно не об убийстве юного таланта. Но преступление совершено и убийца должен ответить по всей строгости закона. Два этих пацана 100% работали и раньше, и промышляли этим не первый день, и каналы постоянного сбыта у них тоже поставленные. Мое мнение - скупщиков краденного надо привлекать к уголовной ответственности по такой же статье и с такими же тюремными сроками, как и тех, кто своровал! Именно они способствуют росту подобных преступлений. Стоимость зеркал оценили в 40 000 тг. 40 000 тг. стоила жизнь Дениса Тена. И я надеюсь, что эти злосчастные 40 000 тг. станут импульсом для перемен сознания нашего общества и приведут его наконец к нулевой терпимости, даже к самым мелким преступлениям. Сегодня у мусульман священная пятница, у евреев Шабат и весь мир, несмотря на разницы в религии, будет просить у Всевышнего, чтобы он принял душу Дениса в рай. Так, даже после своей смерти, Денис объединяет весь мир. Покойся с миром, дорогой братик!

Публикация от Кайрат Кудайберген (@kudaibergen_kairat)

Читайте также
Join Telegram

Валюта бағамы

 446.49   490.7   4.75 

 

Ауа райы

 

Редакция Жарнама
Социальные сети