Tengri FM Радиосы Радио Жұлдыз FM Қазақстан заңдары Экономика сабақтары
KZ RU EN
Бізге жазба жолдау +7 (727) 388 8124
искать через Tengrinews.kz
искать через Google
искать через Yandex
USD / KZT - 332.68
EUR / KZT - 389.40
CNY / KZT - 49.85
RUB / KZT - 5.60

Президент кубогында алты боксшымыз жеңіске жетті

09 Шілде 2014, 22:43
0
Фото kfb.kz сайтынан
Фото kfb.kz сайтынан

Бокстан Алматыда Балуан Шолақ атындағы спорт сарайында өтіп жатқан "Қазақстан Республикасы Президентінің кубогы" IV халықаралық турнирінде екінші күннің жекпе-жектері толықтай аяқталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz.

Екінші күнгі жекпе-жектерде нокаут көп болды. Бұл тұрғыда алты жекпе-жектің мерзімінен бұрын тоқтатылғандығын айта аламыз.

Бүгін шаршы алаңға 10 боксшымыз шыққан болатын, солардың алтауы жеңіске жетіп, келесі кезеңге өтті де, төртеуі жеңілістің кермек дәмін татты.

Жалпы, екінші күнгі барлық жекпе-жектердің нәтижелері төмендегідей:

Електік кезең

56 келі:
Фарид Агамогланов (Әзірбайжан) – Петр Васильев (Ресей) – техникалық нокаут (R1)
Зинат Жандыбаев (Ресей) – Ержан Ордабаев (Қазақстан) – 3:0
Тхатхи Дончай (Таиланд) – Муроджон Ахмадалиев (Өзбекстан) – 3:0
Тугцогт Нуямбаяр (Моңғолия) – Ораз Авзалшоев (Тәжікстан) – 3:0
Робейси Рамирес (Куба) – Олег Довгун (Украина) – 3:0

64 келі:
Алмасбек Әлібеков (Қазақстан) – Иван Данча (Украина) – 3:0
Вуттичай Масук (Таиланд) – Достонбек Турдиев (Өзбекстан) – 3:0
Айдар Әмірзақов (Қазақстан) – Сахм Каррар (Ирак) – 3:0
Асланбек Шымбергенов – Эдуард Хусаинов (Ресей) – техникалық нокаут (R3)
Луис Олива Генер (Куба) – Кишвар Джомуродов (Тәжікстан) – нокаут (R1)
Баттарсуг Чинзориг (Моңғолия) – Деннис Галван (Филиппин) – 0:3

75 келі:
Яргал Отгоняргал (Моңғолия) – Азамат Каныбекуулу (Қырғызстан) – 3:0

Ширек финал

60 келі:
Берік Әбдірахманов (Қазақстан) – Дмитрий Черняк (Украина) – 3:0
Елнур Абдураимов (Өзбекстан) – Шавкотжон Рахимов (Таджикистан) – техникалық нокаут (R2)
Отдондалай (Моңғолия) – Закир Сафиуллин (Қазақстан) – 3:0
Чарли Суарес (Филиппин) – Дархан Жұмсақбаев (Қазақстан) – 3:0

91 келі:
Антон Пинчук (Қазақстан) – Сергей Радченко (Украина) – 3:0
Асқар Абдуллаев (Қазақстан) – Төлек Ерболат (Моңғолия) – техникалық нокаут (R2)
Рустам Туляганов (Өзбекстан) – Сергей Паренко (Қырғызстан) – 3:0
Руис Кордова Эрих (Куба) – Алексей Севостьянов (Қазақстан) – техникалық нокаут (R3)


Нравится
Поделиться
Пікір қалдырыңыз
Оқылып жатыр
Талқыланып жатыр
Бүгін
Апта
Ай